Petra Hajná z CPI Property Group byla zvolena do představenstva České rady pro šetrné budovy

CPIPG Média a PR Petra Hajná z CPI Property Group byla zvolena do představenstva České rady pro šetrné budovy
Business zprávy Česká republika

Lucembursko/Praha, 5. prosince 2019Skupina CPI Property Group s potěšením oznamuje zvolení Petry Hajné do představenstva České rady pro šetrné budovy (CZGBC). Petra je projektová manažerka v oddělení správy majetku a budov skupiny CPIPG v Praze, kromě toho je také zodpovědná za zlepšování udržitelnosti stávajících aktiv, rekonstrukcí i nových projektů skupiny.

„Způsob, jakým CPIPG spravuje majetek a budovy, patří mezi nejlepší na trhu a udržitelný rozvoj je nedílnou součástí veškerých našich činností,“ uvedl Jakub Korf, ředitel správy majetku a budov skupiny CPI Property Group, a dodal: „Z členství Petry Hajné v představenstvu CZGBC máme velikou radost. Umožní nám to nejen sdílet naše zkušenosti, ale také se učit od dalších předních firem v oboru realit.“

Petra Hajná přišla do CPIPG v roce 2019 ze společnosti Skanska, kde během svého působení se Švédsku řídila realizaci zelených strategií v rámci obchodních činností firmy v zemích střední a východní Evropy. Za svého působení ve společnosti Skanska byla Petra členkou pracovní skupiny CZGBC. Jako držitelka akreditace systémů LEED a WELL se Petra aktivně podílela na certifikaci mnoha významných budov. Vedle působení ve správě majetku a budov spolupracuje Petra také s Markem Horákem, jenž je v CPIPG zodpovědný za udržitelný rozvoj. Společně průběžně zdokonalují tvorbu výkazů skupiny pro externí potřeby, analýzy i stanovování cílů v oblasti udržitelného rozvoje.

Kontakt pro média

Jakub Velen

j.velen@cpipg.com

+420 770 171 224